تبلیغات
این فصل را با من بخــــوان باقــی بهـــانست

[متن ادبی , ]

خدایا......

در کنار تو به وجودم ایمان می‌آورم. رویای من فرشته‌‌ بود که در تمام خواسته‌ها ،شادیها و آرزوها با من شریک است.روزی او را در کنار خویش یافتم در کنار هم نشستیم و با هم گفتگو کردیم و چون شب فرا رسید به من نزدیک شد و گفت،بیا در میان تپه‌ها قدم بزنیم، دستهای او را گرفتم و از دشت افسونگر و خاموش گذشتیم و بر روی صخره ای بزرگ نشستیم و به سوی شفق دور دست چشم دوختیم. او به سوی ابرهای طلایی و ماه اشاره کرد و سپس آواز پرنده‌ای شکرگزار را خواند. همیشه سختیهای زندگی بر قلبم جراحت وارد می‌كند، اما چون سر بر می گرداندم و او را روبرویم می‌بینم  که با چشمان عسیلش به من می‌نگرد،ابرهای تیره پراکنده میشود و زندگی در دیدگانم به بهشتی شاد مبدل می‌شود. زیبایی خوشبختی و آرامش ...

چه روزهایی که گذشتند، لحظاتی که  پژمرده شدند،و من بر روی ابرها می نگریستم.  تپه ها  و دره ها را پشت سر می گذاشتم، به خود می گفتم:حتما باید تنها  بر عرشه کشتی غروب را بنگرم، بگویم ای خداااااا..، در روزی از روزهای بهار و در ساعت خورشید بود كه سراب من در میان سکوت و غوغای آدمیان به فضایی با عطر و مجمرها آمیخته شد، وقتی که او نیز در باغ قلبش صدایی ناشناخته شنید که باورش نداشت،دستی پنهان و توانا دست مرا گرفت و صدایی عمیق برگوشم ترانه خواند، و ترانه‌ای آشنا گفت:بازگرد،به ساحل سرزمینت بازگرد، پیش از آنکه کشتی دورتر شود، و او کسی نبود جز تو.تویی كه مهربانیت به ما اندازه ندارد. تویی كه هرگاه خواندمت،پاسخم گفتی.  

در روح آدمی نیز چیزهایی خطور می کند که از ادراک دورتر و از احساس عمیق‌ترند،مثل احساس دوست داشتن، احساسی كه حس عجیبی دارد و هیچ‌وقت نمیشه اونو توصیف كرد، پس چگونه می‌توانم دوست داشتنم را با سخن به تصویر بکشم. 

                     

 

 نوشته شده توسط < مارال >
یکشنبه 3 اردیبهشت 1385
05:04 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...


صفحات وبلاگ...

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من


your browsers no supportموضوعات

General(19)
شعر(19)
متن ادبی(49)
خبر(2)
خاطره(6)
فلسفی(7)
نوشته‌های نوستالژیک(30)

آرشیو

  خرداد 1385 (9)
  اردیبهشت 1385 (19)
  فروردین 1385 (73)
  اسفند 1384 (9)
  بهمن 1384 (12)
  دی 1384 (10)


لینکستان

کاش میشد اشک را تهدید کرد

موسیقی


لینکدونی

آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

soofy.Mihanblog.com